Logo

Seat Cordoba 1.4 i

Број на оглас: 2303424 | Објавен на: 16.01.2017, 21:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Cordoba

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 800 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava seat cordoba 1.4 i vo super sostojba za poveke inf : 078 322 406
moze i zamena

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 seat