Logo

Microsoft Lumia 640 xl rasipan

Број на оглас: 2303979 | Објавен на: 27.03.2017, 08:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: lumia 640 XL

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam rasipan telefon Lumia 640 XL, potreben mi e za delovi.

Lice za kontakt: Igor
TELEFON: 078 862 787

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Geo Stone

Потврден огласувач