Logo

Jaguar X-type 2004 full oprema

Број на оглас: 2304045 | Објавен на: 11.01.2017, 19:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jaguar

Модел: X-Type

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 6.500 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Jaguar X-type 2.0d
God 2004
Registrirano cela god
Full full oprema
Moze zamena
Cena 6500€

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Nebi

Потврден огласувач