Logo

RAKIJA

Број на оглас: 2304384 | Објавен на: 07.06.2019, 22:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 МКД

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Вид на оглас: Се продава


rakija bela i zolta,cena 120den za litar....moze i so dostava moja po 140 den za litar za min. 100 litri...........

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 feroza

Потврден огласувач