Logo

Procesor + maticna

Број на оглас: 2304549 | Објавен на: 19.03.2017, 21:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД 5.600 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam procesor Intel haswell pentium g3250 komplet sose kuler i nova maticna ploca soket 1150 gigabyte GA-H81M-DS2 rev. 3.0

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Gigs