Logo

Mini ONE 1.6

Број на оглас: 2304652 | Објавен на: 20.03.2017, 16:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mini

Модел: ONE

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 3.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава МИНИ ОНЕ во одлична состојба 1.6 66kW со вграаден плински систем , клима, електрика на прозори, алу бандажи. Колата е редовно одржувана, и домаќински чувана. За повеќе информации на тел:070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Стефан

Потврден огласувач