Logo

RESIVER SONY

Број на оглас: 2304846 | Објавен на: 08.12.2016, 13:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 140 €
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Стерео системи

Вид на оглас: Се продава


resiverot e vo odlicna sostojba bez defekti

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 ....