Logo

КОЗМЕТИЧКИ САЛОН ИМА ПОТРЕБА ОД КОЗМЕТИЧАРКА

Број на оглас: 2305012 | Објавен на: 23.03.2017, 11:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Фризер/ка, Козметика и Убавина

Пол : Женско

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 16.000 МКД

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Козметички салон во центар има потреба од козметичарка со работно искуство . Пријавена на полно работно време ,нето плата 16.000 ден . контакт тел : 071 218 829

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Љупчо

Потврден огласувач