Logo

TAURAN 1.9 Dizel 2005 komplet servisirani CH

Број на оглас: 2305374 | Објавен на: 03.05.2017, 22:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 111 kw / 151 ks

Цена: 6.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Tauran 1.9 dizel 6 berzini 2005 full oprema komplet e servisirano
rebrasti ulje filteri 4 gumi novi so servisna knishka realni kilometri kaj saka moze da se proveri socuvano maksimalno plateno site davacki do registracia ve molam samo seriozni kupuvaci bezzz zamena regisrirano cela godina

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Bujo