Logo

Opel Vectra

Број на оглас: 2305395 | Објавен на: 19.01.2017, 12:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Opel Vectra 1.6 16V vo odlicna sostojba servisirana pred nepoln mesec staveni novi zimski gumi so full oprema registrirana do 2017.mozna zamena za pomala kola

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 OPEL