Logo

Continental gumi

Број на оглас: 2305511 | Објавен на: 22.01.2017, 19:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam continental gumi ( letni) 245/45/17

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач