Logo

BANDAZI MAK FATALE ICE BLACK 8JX17 ET50

Број на оглас: 2305686 | Објавен на: 22.03.2017, 19:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 650 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


BANDAZI 5X112 MAK FATALE ICE BLACK 8JX17 ET50 ( MADE IN ITALY ) MODEL 2016
GUMI MICHELIN PILOT SPORT 4 225/45R17
KUPENI PRED 3 MESECI OD MOTOCENTAR KOMPLET 1300 EU VOZENI 1000 KM BEZ GREBNATINKA KAKO NOVI

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 BOBAN

Потврден огласувач