Logo

SE izdava kuca vo s. Vatasa

Број на оглас: 2305835 | Објавен на: 28.09.2017, 12:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 1 m²

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava kuca vo S. vatasa-Kavadarci nasproti muzejot Straso Pindzur.

Za podetalni informacii ve molam da se obratite na

070324035
070324035
070324035

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 kire

Потврден огласувач