Logo

Pezo-Peugeot 106 atest plin reg do 05.12.2017 g

Број на оглас: 2305890 | Објавен на: 18.01.2017, 07:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 106

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 899 € Цената не е фиксна 999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pali vozi so atestiran plinski ured 1.0 odlicen motor.reg cela godina.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач