Logo

SE IZNAJMUVA RENOVIRAN STAN ZA 4 OSOBI VO CENTAROT NA STIP

Број на оглас: 2306054 | Објавен на: 13.04.2018, 09:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 60 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot se naoga pozadi teatarot i djekson na 3ti sprat, ima lift, so dve sobi, dve terasi, kujna i kupatilo. Javete se ke se dogovoreme.
076480090

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач