Logo

Ford galaxy 1.9 tdi 85kw 2003god,6brzini,klima,moze zamena..

Број на оглас: 2306100 | Објавен на: 28.04.2017, 18:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 3.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford galaxi 1.9 tdi 85kw 3crvena
God 2002-3 god
6 brzini
Klima
Abs
Servo
Airbag
Al felni
Audio cd
Centrallna
Audio
Novi gumi
Atestiran foliji
Registrirano
Sacuvano
Vredi da se vidi
Moze zamena
So zamena druga cena
Auto plac cile j&n

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 nedim

Потврден огласувач