Logo

Prodavam stan vo Madzari

Број на оглас: 2306595 | Објавен на: 12.01.2017, 10:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 47

Греење: Централно

Спрат: 1

Цена: 32.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam stan vo Madzari Anri Barbis 58/1/8 na Termo. Prvi kat so dve sobi ,balkon , kupatilo i podrum. Vednash kaj sendvicara Tomi.
071 369 654

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 PRODAVAM

Потврден огласувач