Logo

Golf 4

Број на оглас: 2306619 | Објавен на: 16.01.2017, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 2.200 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava golf 4 1.4i vo top sostojba registriran cela godina napraven kompleten servis za poveke inf na tel : 078 322 406

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 golf