Logo

Novi klub masi

Број на оглас: 2306758 | Објавен на: 09.12.2016, 23:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


novi masi po zelba-cena po dogovor zavisno od goleminata i bojata...

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Aleksandar