Logo

BMW 320D registrirano na stranski tabli

Број на оглас: 2307224 | Објавен на: 08.11.2017, 13:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 101 kw / 137 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


BMW-to e vo super sostojba.
Kolata e na bugarski tabli.
Full oprema.
Kozen enterier.
17-ki aluminski felni.
Novi zimski gumi, redovno servisirano.

Tel za kontakt: 071-788-818

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач