Logo

Traktor Fiat 650

Број на оглас: 2307349 | Објавен на: 21.01.2018, 10:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.350 €
3.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Се продава трактор Fiat 650 (65 HP); 1973 год. Тракторот е со три клипа и во одлична состојба. Има нови задни гуми и една предна. Направен е минисервис, заменети карики, дихтунзи и уље.
Технички карактеристики на тракторот може да видите на линкот:
http://www.tractordata.com/farm-tractors/001/9/8/1982-fiat-650-engine.html

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Nikolche

Потврден огласувач