Logo

Seno-bali

Број на оглас: 2307466 | Објавен на: 20.02.2017, 20:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Se prodava seno livadsko vo bali poveke informaci na tel: 078-532-192

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Martin