Logo

Се продава гарнитура

Број на оглас: 2307683 | Објавен на: 10.12.2016, 19:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Се продава поволна гарнитура. Со 5 перници, тросед, двосед, фотелја и табуретка. Троседот се пушта

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 aleksandra