Logo

SE PRODAVA PLAC SO VIKENDICA , PO NAMALENA CENA!

Број на оглас: 2307751 | Објавен на: 10.12.2016, 20:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2640 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 17.000 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac od 2640 kvadrati, obgraden i povolen za odgleduvanje na zemjodelski kulturi i vikendica od 32 kvadrati obezbedena so voda, struja i odvod. Mestoto se naogja vo selo Psacca, Kriva Palanka.

 Крива Паланка    Општина: Ранковце

Прати Е-Маил

 Ljupco