Logo

Se prodavat 3 kravi na prvo tele

Број на оглас: 2307759 | Објавен на: 23.04.2017, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat tri kravi na prvo tele kravite se stelni crnata e stelna 8 mesec crvenata e stelna 7 meseci a zoltata e dva meseci kravite se odlicni mozete i vetirinar da dovedete

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач