Logo

Baram dujkan pod kirija na frekfentno mesto

Број на оглас: 2307902 | Објавен на: 02.04.2017, 18:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 20 m²

Греење: Друго

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се бара за изнајмување


Baram dujkan pod kirija na frekfentno mesto do 20 m2 moze i pomala kvadratura

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Danco

Потврден огласувач