Logo

se prodava

Број на оглас: 2308349 | Објавен на: 23.12.2016, 10:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: p9 Lite

Цена: 14.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Huawei P9 Lite

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 emilija