Logo

TOYOTA RAV 4 2.2D - D4D - 100 KW - 136КС

Број на оглас: 2308586 | Објавен на: 15.10.2018, 22:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: RAV 4

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 8.400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Тoyota Rav4 -- 2007 година , со фул опрема , направен комплетен сервис , паркинг сензори-назад ... за повеќе информации на 070-229/375 , 078-420/951 ... Регистриран цела година ...

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 ####

Потврден огласувач