Logo

APARTMAN

Број на оглас: 2308812 | Објавен на: 17.12.2016, 00:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 40 m²

Греење: Дрва

Цена: 650 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Vo blizina na centarot na gradot

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Naum