Logo

passat 2013 god kupen od porshe

Број на оглас: 2309104 | Објавен на: 21.02.2017, 11:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 17.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


passat 2013 god kupen od porshe full oprema koza dsg tip tronik menuvac bi-xenon svetla opticki parking senzori iti.... 121000km zelen karton kasko do avtust 2017 .momentalno e vo skopje

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 pasat