Logo

Man 32.343 Meiler Kiper 17m3

Број на оглас: 2309275 | Објавен на: 09.01.2017, 10:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Km: 401.000
•Motor 5Klipa
Kiper 17m3
•Registriran ,
Bazdiranje Tahograf,
Spremen za Rabota
Novi gumi 6 komada

 Тетово    Општина: Желино

Прати Е-Маил

 Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi

Потврден огласувач