Logo

Audi a8 2.5tdi 1998

Број на оглас: 2309557 | Објавен на: 24.02.2017, 12:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A8

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 2.900 € Цената не е фиксна 2.950 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e 1998 godina so klimatronik kozha greaci na sedista vo odlicna sostojba,puknata sofersajbna i imame rezervni delovi za audito za menuvanje moze zamena...

 Скопје    Општина: Сарај

Прати Е-Маил

 SEMIN

Потврден огласувач