Logo

Izdavam sobi na 5 min od centar

Број на оглас: 2310027 | Објавен на: 18.01.2017, 08:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1 m²

Спрат: 2

Греење: Дрва

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam sobi za podetalni informacii javetese na 076243155 Zorica

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Zorica