Logo

AКЦИЈА !!!

Број на оглас: 2310043 | Објавен на: 15.09.2017, 09:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.998 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


НАЈДОБРИТЕ И НАЈПРОДАВАНИТЕ КАПСУЛИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ СО 20 % ПОПУСТ!
Сега е вистинско време за да ги нарачате овие капсули, да го искористите попустот од 20 % и да се ослободите од вишокот килограми за новогодишните празници.
За да ги нарачате овие најбарани и најдобри капсули за слабеење кои се на ПРИРОДНА БАЗА пишетени во порака или јаветесе на телефонскиот број 077/533-219. Ве очекуваме!

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 BILJANA

Потврден огласувач