Logo

Audi A8 4.0 TDI

Број на оглас: 2310097 | Објавен на: 18.04.2017, 16:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A8

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 11.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e so full oprema
cela godina registrirana
i kompletno servisirana.
тел:070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276
070402276

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Стефан

Потврден огласувач