Logo

225-55-17

Број на оглас: 2310576 | Објавен на: 21.03.2018, 08:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 330 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Michelin alpin 5 Zimski 4 gumi so odlicna sara vozeni okolu 2000Km.kako od prodavnica se
350E.
Edna nova vi e 20.000den pa sega odlucete si
Na mail i poraki ne odgovaram.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач