Logo

Kran (digalka) HIAB XS 166 4S

Број на оглас: 2310792 | Објавен на: 16.06.2018, 13:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Kranot e so dalecinski bezicen upravuvac koj funkcionira na 50m
Ima 4 hidrulicni teleskopi
Proizveden e 2005 godina

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 AlTo-Ve (претпријатие)

Потврден огласувач