Logo

POLICI I BIRO PO POVOLNA CENA

Број на оглас: 2311082 | Објавен на: 13.12.2016, 17:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 310 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Policite se 180 evra a biroto 130 so toa sto za policite moze da se koregira cenata a biroto e fiksna cena.koristeni se samo 4 meseci

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Boban