Logo

Vila Tacunski

Број на оглас: 2311152 | Објавен на: 30.04.2017, 19:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Се издава - Вила Тачунски
Вкупно легла: 8
Капацитет: 4 соби (брачни кревети)
Локацина: (Туристичка Населба "Абланица") од Берово 3 km; од Беровско езеро 2 km
Погодност: (Погодно за одмор)
Вид на капацитетот: (Апартмант)
Тип на сместување: (Самостојна исхрана)
Греење: (Панели на струја)
Бања: (Секоја соба има сопстевена бања)
Wc. (Секоја соба има посебно WC)
Телевизор: ( Секоја соба има телевизор)
Кабловска Тв: ( Секоја соба има кабловска)
Интернет: ( безжичен WiFi
Facebook страна:
facebook.com/VilaTacunskiBerovo/

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Vanco