Logo

MERCEDES S 320 2008 DESEN VOLAN

Број на оглас: 2311155 | Објавен на: 12.01.2017, 12:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 320

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Цена: 6.500 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedesot e vo ekstra sostojba ....golema navigacija ,.tv, ladenje i greenje na sedista , klimatronik , tempomat, Kamera za parkiranje , vebasto parno ,4 x 4,, novi gumi ,smeneto maslo i filtri i dr .... TEL 078562533

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Kristijan

Потврден огласувач