Logo

Nokia 6150

Број на оглас: 2311529 | Објавен на: 21.01.2017, 15:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: 6150

Цена: 800 МКД Цената е фиксна 1.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Raboti bez problem
Odlicna baterija +polnac

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 PolovniAvtoDelovi

Потврден огласувач