Logo

VO DELOVI PASAT 2.0 TDI B6 2004-2011

Број на оглас: 2311873 | Објавен на: 13.11.2019, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: pasat

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 77.777 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


SAMO ZA DELOVI E PASATOT
INFORMACI OD 9-18
VI BLAGODARAM

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач