Logo

VO DELOVI GOLF 5 TDI 2.0 103KW

Број на оглас: 2311886 | Објавен на: 21.10.2017, 10:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: golf 5

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 77.777 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


GOLFOT E SAMO ZA DELOVI
INFORMACI OD 9-18
VI BLAGODARAM

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач