Logo

PRODAVAM YAMAHA XT 600

Број на оглас: 2312105 | Објавен на: 24.06.2017, 13:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Крос/Ендуро

Година: 1998

Модел: XT 600

Километри: 45000

Цена: 1.650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM YAMAHA XT 600 KUBIKA VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRANA CELA GODINA
SO NOVI GUMI
MOZE DA SE VIDI I PROBA VO SEKOE VREME
SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACI
BARAJTE ME NA
078-552-370
078-552-370
078-552-370

 Кичево

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач