Logo

***Kapital***Dvosoben prosiren stan 62 mkv

Број на оглас: 2312222 | Објавен на: 27.03.2017, 10:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 62

Греење: Струја

Спрат: 3

Цена: 41.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Шифра 10 702

Ексклузивна понуда:

Двособен стан во Охрид, во Централно градско подрачје, урбана заедница Даме Груев - Буклисокак. Станот има атрактивна локација на само 5 минути од строг Центар.

Вкупна површина 62 мкв и тоа: стан 52 мкв, балкон логија 6 мкв и подрум 4 мкв. Кат 3 без лифт. Ориентација запад. Паркинг.

Распоред: дневна со излез на балкон логија, кујна со трпезарија, спална, бања, предсобје и балкон логија.

Каратеристики: дрвени врати и прозори, паркетен под, бања за реновирање, застаклена балкон логија.

Просториите во станот може да се организираат функционално со 2 спални бидејќи кујната со трпезарија и дневната се две засебни простории.

Одлична локација во Централно градско подрачје.


Погледнете ја нашата понуда на веб страната:
www.kapitalohrid.mk
Контакт е-маил:
contact@kapitalohrid.mk
Контакт телефони:
078/232-047
070/388-844
046/611-144

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Агенција за недвижности ,,Капитал'' Охрид (претпријатие)

Потврден огласувач