Logo

Spremen za vseluvanje...samo ponesete licni raboti

Број на оглас: 2312420 | Објавен на: 14.12.2016, 15:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 68 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Цена: 200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Vo Gevgelija na ul."Kole Nedelkovski"

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 blazo