Logo

Samsung Galaxy S4

Број на оглас: 2312440 | Објавен на: 13.03.2017, 17:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S4

Цена: 2.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung Galaxy s4 za delovi se pali ama ne dava slika

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 Ardian