Logo

se izdava sprat od kuka 80m2

Број на оглас: 2312571 | Објавен на: 01.05.2017, 02:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 98 m²

Греење: Дрва

Спрат: Приземје

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


kompletno renoviran sprat vo kuka so poseben vlez ,nova kujna dnevna i trpezarija so dve spalni,nova banja.kabelska i internet.greenje struja drva.

 Кичево

Прати Е-Маил

 ####

Потврден огласувач