Logo

SE IZDAVA APARTMAN ZA NOVOGODISNITE PRAZNIICI

Број на оглас: 2312820 | Објавен на: 14.12.2016, 20:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Apartmanot moze da go koristat 6 lica

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Veljan