Logo

Ibiza

Број на оглас: 2312936 | Објавен на: 06.11.2017, 13:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


Seat ibiza 2008 godina 1.9 tdi 96 kw 131 ks typeFR sport model so 6 brzini vo odlicna sostojba registrirana cela godina so servisna kniska pominati realni 132000 km kompletno servisirana original bandazi seat 16 so novi 4 gumi poveke informacii na Dalibor 078390868 pozzz....

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 tasev

Потврден огласувач